WoxůvWebík

Metalfest 2010 [21. 05. 2010 - 24. 05. 2010]

První ročník Plzeňského metalového festivalu nabízel zastoupení několika zvučných jmen (namátkou: Hammerfall, Sonata, Amoni, Korpiklaani, Finntroll) a tak jsme se rozhodli zůčastnit. Nelituji, víkend jsem si užil. Přesto musím říct, že program, který mě zaujal bych dokázal smrsknout do jednoho dne.

Velkým plusem bylo, že v ceně lístku byly i nějaké ty slevy volňásky na Plzeňské atrakce. Volný čas jsme tedy vyplnili prohlídkou pivovaru, pivovarnického muzea a také návštěvou historického podzemí. To vše "bohužel" na úkor poznávání Plzeňských hospůdek a sledování běžícího MS v ledním hokeji.

Některé kapely zklamaly, zvláště pak něměčtí Deathstars, které jsem do té doby vcelku snášel. Nicméně jejich místo zaplnili Korpiklaani, které sem doposud příliš neznal a zde si mě naprosto získali.

Pokud člověk chtěl, nebyl problém dostat se do prvních řad v kotli (alespoň my ten problém neměli). Pokud člověk nechtěl mohl si najít místo kdekoliv jinde, Lochotínský amfiteátr byl v tomto perfektní, i několik desítek metrů od podia byl skvělý výhled.

V neděli organizátoři udělali poněkud kontroverzní krok, vedle podia nainstalovali velkoplošnou obrazovku, aby bylo možné sledovat finálový zápas Česko Rusko. Večer nastoupil Hammerfall, čekali jsme, že budou trošku nabručení, neboť právě Češi vzali Švédům možnost bojovat o zlato, ale Hammerfallové to vzali sportovně a jen nám popřáli, ať to Rusům pořádně nandáme. Abych se přiznal hokej jsem příliš nesledoval a užíval si v kotli.

Nicméně každá show musí jednou skončit a tak kolem půlnoci jsme se vydali zpět k autu, pár hodin se prospali a pak hurá domů, doma do sprchy a odtud rovnou do práce.


Vložit komentář


Hamza 09.01.2015 16:34:05

Hello Web Admin, I nticoed that your On-Page SEO is not that great, for one you do not use all three H tags in your post, also I nticoe that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword .wait there\'s even more Now what if i told you there was a simple WordPress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That\'s right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at.

Dotty 06.01.2015 19:24:21

Yours is a clever way of thninkig about it. http://afsgmwceibz.com [url=http://eximpnbgpi.com]eximpnbgpi[/url] [link=http://ksuxzgyxj.com]ksuxzgyxj[/link]

Thomas 27.12.2014 00:30:32

esse site e muito bom so que tem muitas badnas que ainda ne3o tem a discografia e algumas badnas que eu quero a descografia tenho wue ir no camalee3o :/ mas esse site e o terror fala sobre tudo q eu gosto :D viva o rock and roll e o mestre q o fez salve Elvis preasley

Asenka 24.12.2014 14:36:32

Diana DavoyanDear Andrea,I\'m happy to feature such great ppoele in my blog. I have heard many songs of Ara and I was amazed. He combined folklore music with heavy progressive rock in 1970s when ppoele weren\'t aware of such music at all. Ara has definitely contributed to the development of rock music and I\'m happy that he\'s back to stage!My recent posts are about SEO but I\'ll write more about Armenia soon.Thank you for keeping track of my blog!Best regards, Diana