WoxůvWebík

Hory severní Albánie [31. 08. 2010 - 12. 09. 2010]

To se jednoho dne ozval kamarád, že koncem léta vyráží s kamarádkou někam do ciziny pod stan a pokud mám zájem tak mě vezmou sebou.

Nu což, okamžitě jsem kývnul a začalo se plánovat. Původně to mělo být Rumunsko, ale po pár dnech z toho byla Albánie...

Doma z toho byl pochopitelně poprask, všichni plašili jak je to nebezpečné, že mě tam ještě někde odkrouhnou a tak dále.

K velkému zklamání se nic takového nekonalo, dovolenou v Albánii jsem si skvěle užil, uteklo to jako voda a domů jsem se vracel nerad, klidně bych se ještě pár dní zdržel.

No a protože popis každého dne by tu zabral příliš místa a navíc, než byste došli na konec, vše byste zase zapoměli, rozhodl jsem se detaily napsat vždy ke galerii, která se oním dnem zabýva. Alespoň to budete mít hezky pohromadě s fotkama.

Fotky sem zde sice nezveřejnil všechny a taktéž jsem podstatně snížil jejich rozlišení, takže jestli máte někdo zájem o kompletní sbírku, můžete mě kontaktovat a třeba se nějak domluvíme. A pokud Vám ani tak nebudou stačit, níže najdete odkazy na alba ostatních účastníků (jestli tu někdo nechce být uveden, tak ať se ozve).

Alba ostatních účastníků: